ליטיגציה אזרחית - מסחרית

משרדנו עוסק בניהול תביעות והגנות מסחריות-עסקיות
ובכלל כן סכסוכי שותפים/בעלי מניות בחברות, הפרת הסכמים, צווי מניעה, תביעות של בעלי מקצוע ונותני שירותים ותביעות כספיות בפורומים וערכאות משפטיים מגוונים.


בנוסף, משרדנו עוסק בייצוג של מתדיינים התובעים ונתבעים ע"י בנקים בתביעות כספיות, חוק הבנקאות, ערבויות והגבלות חשבון עפ"י חוק שיקים ללא כיסוי (מושל"כ).


במשרדנו יינתן ללקוח ליווי צמוד החל מן השלב של פרוץ הסכסוך תוך התנהלות מושכלת שמטרתה לשרת אותו בבוא היום בבית המשפט. ייעשה ניסיון, בשיתוף הלקוח, לנסות ולהביא את המחלוקת לכדי פיתרון מחוץ לכתלי בית המשפט על מנת לחסוך בהוצאות ועגמת נפש מיותרים.

יחד עם זאת,ככל שהדבר לא יסתייע נפעל ללא פשרות במלוא הכלים המשפטיים שעומדים לרשות בעל הדין בבית המשפט.


משרדנו שם דגש על איסוף מסודר ומדוקדק של החומר העובדתי לקראת הדיון בבית המשפט – בשיתוף הלקוח - כמפתח להצלחה בניהול התיק והוא מנחה את הלקוח באופן איסוף החומר, עריכתו וקטלוגו בשיטות יעילות.


עורך דין ליטיגציה מסחרית הנו עורך דין אשר מיישם את הוראות ההסכם בין הצדדים בבית המשפט. זאת, להבדיל מעורך הדין המסחרי אשר כותב ועורך את ההסכם. ליטיגטור מסחרי נדרש לשלוט בסדרי הדין והפרוצדורות המיוחדות לבית המשפט הרלוונטי בו נידון הסכסוך (סדרי דין המתעדכנים לעיתים קרובות) בשילוב עם הידע המסחרי הרלוונטי לתיק.


את כל אלה תוכלו למצוא במשרדנו.

צרו עימנו קשר

שי רשף, משרד עורכי דין
  דרך אבא הלל סילבר 12, קומה 9
"מגדל ששון חוגי" רמת-גן 5250606
טל: 03-600-5777
פקס: 03-600-5888
דוא"ל: shair@reshef-adv.co.il